Domov > Novinky > Obsah
Woodpulp otryská správnou cestou
Oct 13, 2017


Mnoho ľudí si myslí, že Woodpulp Wipes môžu byť sterilizované, ale tiež prinášajú zmysel pre chlad, takže sa mi páči, aby som použil Woodpulp Wipes, aby si vybral tvár. Ale v skutočnosti, Woodpulp obrúsky používané nesprávne, je ľahké spôsobiť kontaktnú dermatitídu a ďalšie kožné alergie.
V čase nákupu
1, kúpiť spoľahlivý výber značky
Woodpulp Wipes obsahuje veľa tekutín, veľmi ľahko sa množia baktérie, ktoré pre svoj výrobný proces vyžadujú relatívne prísne, v bežných výrobcoch, pracovníci každý deň vo vzduchu v obchode na dezinfekciu ozónu, aby zabezpečili, že Woodpulp Wipes pri výrobe vzduchu Pri bakteriálnej kontaminácii.
Pri nákupe najlepšej voľby na dokončenie integrity informácií o výrobku, dobrá povesť bežných výrobcov produktov.
2, skúste nepoužívať príliš dlhý výrobný dátum.
Woodpulp Wipes trvanlivosť je zvyčajne viac ako rok a pol, veľa MM v obchode zachytiť zľavnené dohodu, bude kupovať veľa úložného priestoru, ak budete konzumovať veľmi rýchlo, inak vám neodporúča robiť tak, a to najmä pre viac ako šesť mesiacov Výška použitia.
3, dávajte pozor na balenie
Pokúste sa použiť každý kúsok dreva má malý balík malých drevených drôtených utierok, ako je použitie vybraných utierok na drevo, po každom utesnení, vyčerpať čo najskôr, aby sa zabránilo prchavej aktívnej zložke.
Časté používanie utierok z dreva môže spôsobiť kontaktnú dermatitídu:
1, Wipes Wipes Nebezpečné aditíva:
Bez ohľadu na to, aké typy vreckoviek obsahujú chemické prísady, aj keď tieto prísady podliehajú vnútroštátnemu povoleniu na prehliadku, ale pre individuálne rozdiely, nie každý platí, obzvlášť citliví ľudia, je lepšie nepoužívať utierky na drevo.
2, časté použitie na zmenu mikroprostredia kože
Použitie utierok z materiálu Woodpulp stále otriasanie povrchu kože, môže viesť k zmenám v mikroprostredí povrchu pokožky, k nerovnováhe povrchu lipidov na povrchu kože a k rozpadu a rozkladu epidermálnych keratinocytov, ale neprispieva k zdraviu pokožky.
Navyše, Woodpulp Wipes môže hrať čistú úlohu v núdzových situáciách, ale nemôže nahradiť mydlo alebo vodu, najlepšiu metódu dezinfekcie, umývať ruky mydlom a opláchnuť vodou.
pri používaní
1, dávajte pozor na trvanlivosť
Rôzne typy utierok na bavlnu majú rozdielnu trvanlivosť, ak si všimnete:
"Normálne utierky na uteráky" sú zvyčajne 6 mesiacov až 3 roky.
"Sterilné vreckové obrúsky" je rozdelené na dva typy, všeobecnú trvanlivosť 2 roky.
"Dieťa špeciálnej starostlivosti Woodpulp Wipes" trvanlivosť je vo všeobecnosti 1,5 až 3 roky.
"Ženy čistiace utierky na drevo" je skladovateľnosť vo všeobecnosti 3 roky; "Ženská starostlivosť o utierky na papierové utierky" je zvyčajne 1 rok.
2, venujte pozornosť materiálu papierové uteráky
Vysoko kvalitné obrúsky z dreva sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín, netkaného bielu, bez akýchkoľvek nečistôt, nebude tam žiadny zjavný fenomén pufrovania.
Špinavé utierky z obrúseného dreva majú zjavné nečistoty, použitie tohto procesu má veľmi zjavný fenomén pufrovania. Utierky z tohto materiálu sa ľahko formujú a degenerujú. Keď sa zistí, že Woodpulp Wipes je múčnatka, nepoužívajte ho.
3, dbajte na tesnenie
Papierové vreckovky z vrecka by mali byť utesnené a nesmú byť poškodené; kartónové a konzervované drevo Wipes by mali byť zabalené a nesmú byť poškodené. Obal je zapečatený, aby sa zachovala účinnosť sterilizácie utierok na bavlnu. Keď vezmeme Woodpulp Wipes, mali by ste prilepiť tesnenie, aby ste sa vyhli vysokým teplotám alebo priamemu slnečnému žiareniu, čo spôsobí, že Woodpulp Wipes vysuší a ovplyvní použitie tohto efektu.
4, nemôže nahradiť ruku
Už pred niekoľkými rokmi štát predpísal toaletný papier, Woodpulp Wipes a iné obaly výrobkov nebol označený ako "dezinfekcia", "sterilizácia" a iné slová, ale súčasná "dezinfekcia", "sterilizácia" je stále dôležitá pre tieto produkty. Keďže Woodpulp Wipes uvádzajú, že predajným bodom je "dezinfekcia, sterilizácia", ľudia pri používaní Woodpulp Wipes sa nebudú umyť rukami a úplne zabudnú na to, že chemické zložky zostanú v rukách tak zlé pre zdravie.
5, nemožno opakovane použiť
Woodpulp Wipes opätovné použitie, nielenže nie je možné vyčistiť baktérie, ale niektoré živé baktérie prevedené na povrch nie sú kontaminované, nepoužívajte ich na otrenie očí a iných citlivých častí.
6, netrežte oči priamo
Zvláštna potreba pripomenúť, je použiť Woodpulp Wipes tvár, najmä, nie priamo otrite oči, stredného ucha a sliznice, ako je použitie kože po opuch, svrbenie a ďalšie príznaky, by mal okamžite prestať používať.