Domov > Novinky > Obsah
Utierky na utierky môžu byť prispôsobené špeciálnym požiadavkám zákazníkov špeciálnych produktov
May 11, 2017

Wipes Spoločnosť je súbor výskumu a vývoja, výroby, predaja ako jeden z papierových strojov podnikov, ktorá bola založená v roku 2000 na Taiwane, Taiwan-známych podnikov, pretože Čína založil továrne v Fujian, utierky s Taiwan v akumulácii rokov Výrobné skúsenosti, systém a pokročilé schopnosti výskumu a vývoja, výrobky domáce a zahraničné priemysel chvály, domácich a medzinárodných trhoch majú vysoký stupeň vlastníctva, Han Ma Machinery bola lídrom v oblasti domácich papierových strojov.

Wipes Spoločnosť vyrába hlavne predaj mokrého papierového uteráka moderné high-end plne automatizované výrobné linky, utierky podľa špeciálnych požiadaviek zákazníkov na výrobu špeciálnych výrobkov. Spoločnosť má veľký počet vynikajúcich technických a riadiacich pracovníkov. A vybavený japonský, Taiwan dovoz, vysoko presné spracovanie zariadenia: vertikálne CNC obrábacie centrá, CNC sústruhy, vysoká stabilita dovážané odhrotovacie stroje, fréza, atď, sú vybrané z Japonska, Taiwan slávnej značky, spracovanie presnosť podľa medzinárodných štandardov. Vynikajúca technológia spracovania, striktné riadenie kvality, účinná plánovacia výroba na uterákov, čo robí naše výrobky stabilným a spoľahlivým, zároveň trvanlivým, aby maximalizovali zákazníka, aby splnil dodací termín. Spoločnosť "zlepšiť riadenie podniku, zabezpečiť prvé, trvalé zlepšovanie a inovácie založené na spokojnosti zákazníkov", politiku kvality ako vedúcu ideológiu a neustále zlepšovať kvalitu výrobkov a spokojnosť zákazníkov. Na konci roka 2006 začala spoločnosť prevádzkovať medzinárodný systém manažérstva kvality ISO9001: 2000 a získať certifikát, ktorý zároveň utierá certifikáciou EÚ o bezpečnosti CE. Na základe teraz, pozrite sa do budúcnosti, Han Ma stroj je ochotný zabezpečenia kvality, koncepcia riadenia integrity, vytvoriť maximálny zisk pre zákazníkov, a zákazníci zdieľať úspech založenia svetlej budúcnosti.

Wipes Spoločnosť využíva bezpečné a pokročilé automatické výrobné linky s pokročilým systémom testovania kvality výrobkov a popredajným servisným systémom, prvotriednym výskumným a vývojovým a výrobným a predajným tímom, každé balené mokré uteráky musia prechádzať celým radom zložitých výrobných a Dezinfekčné procesy, aby zabezpečili, že spotreba Kto používa zvyšok istí, pohodlné. Zložky pre netkané textílie, malé uteráky, bavlnené, utierky sú jemné, vysoko kvalitné vzorec RO čistá voda + dezinfekčný prostriedok na čistenie, nealkoholický, dezinfekčný prípravok podľa vedeckého pomeru, ochrana zdravia a životného prostredia,

Vynikajúce znečistenie kvality vody, aby sa zabezpečila kvalita utierok, kvalita výrobkov a spoľahlivosť.

Wipes Súčasné produkty spoločnosti sú: netkané mokré tkanivo, malé uteráky na uteráky, kartónové uteráky, široký sortiment výrobkov, široko používaný, vhodný pre všetky druhy jedál a nápojov, rozdávanie, utieranie propagačných akcií, podnikania Stretnutia, letectvo Vysoké železo, slávnostné svadby a tak ďalej. Od založenia spoločnosti, v okolitých oblastiach sa nahromadilo množstvo zákazníckych skupín a dlhodobá spolupráca zo strany všetkých partnerov chvály.

Wipes Spoločnosť bude pokračovať v dopyte orientovanom na dopyt, technologicky vedúce prežitie, profesionálnu kvalitu, integritu služieb a neustále zlepšovať a rozvíjať, budeme radi pre široké masy

Spotrebiteľské služby, a úprimne dúfam, že priatelia a úprimná spolupráca a spoločný rozvoj.