Domov > Novinky > Obsah
Utierky sú ľahko použiteľné, vyberte viac pozornosti
Sep 05, 2017

Utierky sa ľahko používajú, vyberte väčšiu pozornosť
Mokré papierové utierky a ďalšie použitie
1, narodil novorodenca kožu jemné, každé WC, utrite s dieťaťom mokré Wipes, aby malý zadok čisté, pohodlné.
2, s dieťaťom ísť von veľa nepríjemností, ísť von nosiť balenie mokrej tkaniny, pripravený na utrite malú tvár, malé špinavé ruky a páchnuce zadok, je to veľmi pohodlné.
Mokré papierové uteráky na nákup bodov
Upozorňujeme, že obal by mal byť nad výrobným názvom, miestom, telefónom, skladovateľnosťou, aktívnymi zložkami, výrobným číslom šarže, dátumom výroby, číslom zdravotného povolenia, implementáciou zdravotných noriem, inštrukciami a opatreniami a podobne.
· Upozorňujeme, že utierky s rôznym použitím majú vlastnú trvanlivosť.
· Obyčajné utierky sa používajú hlavne na čistenie pokožky, skladovateľnosť je zvyčajne 6 mesiacov - 3 roky.
· "Dezinfekčné obrúsky" sú rozdelené na dva druhy, jeden pre malé rany a okolitú pleť čisté a dezinfekčné; druhá je širokospektrálny baktericídny účinok na čistenie, vyhladenie, dezinfekciu, sterilizáciu a každodenné potreby pokožky, sanitárny tovar. Vyčistite sterilizáciu, dve sterilizácie. Utierka trvá 2 roky.
· "Wipes pre starostlivosť o dieťa", ktoré sa venujú čisteniu a starostlivosti o detskú tvár alebo hýždenok, je trvanlivosť obvykle 1,5 až 3 roky.
"Ženská remeslá na odstraňovanie make-upu špeciálnych utierok" je zvyčajne 3 roky; "Ženská starostlivosť o vlhké utierky" je skladovateľnosť vo všeobecnosti 1 rok.
Pozor na citlivosť
Kvalifikované utierky sú mäkké, elegantné chuti, textúra biela, po použití nebude pošpinená.
· Upozornite na pečať
Obaly vreckových utierok by mali byť utesnené a nesmú byť poškodené; krabica a utierky plechoviek by mali byť zabalené a nesmú byť poškodené. Tesnenie obalu je dobré, aby sa udržala účinnosť dezinfekcie sterilizácie Wipes. Vezmite si utierky, mali by ste ihneď vložiť tesnenie, aby sa zabránilo vysokej teplote alebo priamemu slnečnému žiareniu, čo má za následok suché obrúsky ovplyvňujú použitie výsledkov.
Pozor na podráždenie
Nepoužívajte priamo utierky Sassafras očami, stredným uchom a sliznicou, ako je použitie mokrých utierok po podráždenosti kože, svrbenie, podráždenie a ďalšie príznaky, okamžite prestať používať, vážne by mali ísť na pohotovosť v nemocnici.
V súčasnej dobe na trhu dodávky utierok obrúsky možno rozdeliť do dvoch kategórií, jeden pre Wipes (tiež známy ako mokré uteráky, mokré papierové obrúsky, atď), ďalšie pre zdravie Wipes (tiež známy ako zdravé mäkké Wipes, baby hygiene Utierky, hygienické utierky, atď.), Hlavne na čistenie pleti.
Podľa národných noriem hygienické produkty okrem mikrobiálnych indikátorov musia spĺňať zdravotné štandardy predpísané obmedzenou hodnotou, ale mali by mať aj na E. coli a Staphylococcus aureus určité baktericídne účinky. Niektoré z týchto produktov majú tiež určitú úlohu pri usmrcovaní húb, ako je Candida albicans, okrem potravín a nápojov môžu byť niektoré výrobky použité aj pre detskú alebo ženskú vulvu.
Odporúča sa, aby spotrebitelia pri kúpe sanitárnych utierok venovali pozornosť nasledujúcim bodom:
Po prvé, obal výrobku by mal byť neporušený, vnútorný výrobok by mal obsahovať vlhkosť, nie suchý.
Po druhé, logo obalu jasné normy, ako sú: implementácia zdravotných značiek, výrobné jednotky, adresa, telefón, pokyny a bezpečnostné opatrenia.
Po tretie, logo by malo mať aj: zdravotné administratívne oddelenie číslo schválenia alebo číslo záznamu o produkte a číslo povolenia na výrobu.
Po štvrté, výrobné číslo šarže, platnosť alebo trvanlivosť.
5, ďalšie relevantné informácie, ako sú: aktívne zložky, mikrobicídny výkon a úloha času, rozsah použitia.
Okrem toho by použitie hygienických utierok malo tiež venovať pozornosť:
1, zdravie Wipes raz suché, že straty baktericídny účinok, takže ak je sterilizácia príliš dlhá, výrobky nemôžu hrať správny sterilizačný efekt.
2, zdravie Utieranie sterilizácia účinok je obmedzený, hrajú hlavne úlohu pri čistení a hygieny, nemožno použiť ako dezinfekčný prostriedok, akonáhle infikované patogénnymi mikroorganizmami by tiež mali použiť dezinfekčné ošetrenie.