Domov > Novinky > Obsah
Will Rayon Wipes Make Póry hrubšie?
Oct 13, 2017


Rayon Wipes tvár, čisté nie je úplné, je ľahké spôsobiť pórov obštrukcie, čistenie tváre je najlepším prúdom studenej vody umývanie, ak skutočné podmienky môžu byť použité len na čistenie tváre s raňajky utierky, nebojí stratiť niekoľko ďalších, nezabudnite okamžite použiť doplnok.
Dôvody pre veľké póry sú:
1, životné návyky, stravovacie návyky, ako napríklad neskorý pobyt, fajčenie a tak ďalej.
2, kvôli nesprávnemu čisteniu spôsobenému zablokovaním kapilárnej špiny, čo spôsobuje veľké póry. Povlaky pokožky na pokožke pokračujú v produkcii buniek a prepravujú sa do hornej časti tela, kým nedôjde k starnutiu buniek, všeobecne sa prirodzene spadne. Ale póry blokované, metabolizmus kože nie je hladký, nemôže vypadnúť podľa plánu, čo vedie k zvýšeniu pórov.
3, v dôsledku starnutia pokožky spôsobenej starnutím relaxácie kože, spôsobujúce veľké póry. S nárastom veku, nesprávne zloženie krvi: škvrny s dráždivou kozmetikou a dlhodobé používanie silného baktericídneho silného krému, protizápalová voda spôsobí, že póry budú vážnejšie prekážky, vylučovanie tuku nevychádza, ako napríklad nedostatok primeraná starostlivosť, bude stále viac a viac vážne, tým silnejšie póry.
4, nadmerné používanie masky: veľa hlbokých masiek prvé póry, aby hlboko do pórov ropy a špinavé von, príliš veľa používania hlbokej čistiace masky, bude póry husté.
Rayon Wipes môže byť použitý len ako núdzový, MM alebo nevyvíja zvyky, a potom Rayon Wipes kvalita úrovne je veľmi odlišná, zlé Rayon Wipes často kože trenia je prakticky zranenie. Krásny vodca knihy možno povedať, že dokáže čistiť pomocné nástroje, než naše ruky k jemnej!
Existuje veľa ľudí bude hovoriť, ako používať Rayon Wipes učenie? To je to, čo robíme každý deň, nemusíte sa učiť? Oh, v skutočnosti, pretože to robíme každý deň, tak ignoruje detaily a odkazy The
V skutočnosti, umyť si tvár je tiež dobre informovaný Oh, pripomenúť vám umyť tvár nevhodný spôsob, ako poškodiť naše zdravie Oh, najmä milovať dlhé akné dievčatá musia venovať pozornosť priateľom. Neexistuje žiadny užitočný umývadlo umyť zvyk, a nikto cítil umyť tvár s umývadlom, ktoré umyjú viac špinavé, a dokonca pocit, že póry tváre sú silné, s malými časticami pokrytými v tvári?
Vieme, že voda v umývadle je pevná, nebude mať vplyv na umývanie, ich ruky a tvár budú špinavé veci s umývadlom, bez ohľadu na to, ako sa umyjete, špinavé veci zostanú v umývadle Nechajte cyklus opakovane používať, tak samozrejme bude viac umývať viac špinavý pocit. Je čas na umývanie tváre nesmie používať mydlo Oh, mydlo nielen stimuluje pokožku, ale aj poškodí našu vlastnú prirodzenú pokožku na ochranu pokožky, takže si nečisti svoju tvár mydlom Oh.
A potom je tu horúca voda, horúca voda umyje najväčšiu pozornosť a veľa ľudí sa cíti dobre s horúcou vodou, ale horúca voda úplne poškodí ochranný film na pokožke a Rayon Wipes hromadí veľa baktérií dlho, telo je veľmi zlé.
Čoraz viac ľudí je zvyknuté nosiť raňajkové obrúsky pred jedlom alebo mimo verejných priestorov kedykoľvek, aby si vybrali utierku, aby nahradili umývanie rúk, že je to jednoduché a hygienické a dokonca si mylne myslí, že sa dá sterilizovať. Rád by som však pripomenul spotrebiteľom, že Rayon Wipes obsahuje rôzne prísady, nadmerné vystavenie sa môže spôsobiť alergie na kožu, najlepší spôsob, ako dezinfikovať alebo umyť ruky mydlom a opláchnuť vodou.
Mnoho spotrebiteľov sa domnieva, že "Rayon Wipes", ako naznačuje názov, by malo byť papier. Avšak výroba rašínových obrúskov je hlavnou surovinou, ktorá je netkaná, hlavnou zložkou je polypropylénový polypropylén. Preto, rozsiahle použitie raňajky utierky nielen plytvanie cennými zdrojmi ropy, ale tiež ľahko rozpadnúť po rozklade, ľahko spôsobiť nové "biele znečistenie".
Obsah tekutého papierového tkaniva je všeobecne okolo 80%, čo je hlavná zložka vody a prísad. Aby voda nemohla reagovať s kvapalinou, voda použitá v Rayon Wipes musí byť špeciálne upravená voda, ako je rafinovaná voda, čistá voda a tak ďalej.