Domov > Novinky > Obsah
Celulózové utierky spôsobia, že póry budú silnejšie?
Sep 25, 2017

Celulózové obrúsky spôsobia, že póry budú hrubšie?
Celulózové obrúsky čelia, čistá nie je kompletná, je ľahké spôsobiť obštrukciu pórov, čistenie tváre je najlepším prietokom studenej vody, ak skutočné podmienky môžu použiť len celulózové obrúsky čistiť tvár, nebojte sa zbytočne o niečo viac, nezabudnite okamžite použiť.
Dôvody pre veľké póry sú:
1, životné návyky, stravovacie návyky, ako napríklad neskorý pobyt, fajčenie a tak ďalej.
2, kvôli nesprávnemu čisteniu spôsobenému zablokovaním kapilárnej špiny, čo spôsobuje veľké póry. Povlaky pokožky na pokožke pokračujú v produkcii buniek a prepravujú sa do hornej časti tela, kým nedôjde k starnutiu buniek, všeobecne sa prirodzene spadne. Ale póry blokované, metabolizmus kože nie je hladký, celulózové obrúsky nemôžu spadnúť podľa plánu, čo vedie k zvýšeniu pórov.
3, v dôsledku starnutia pokožky spôsobenej starnutím relaxácie kože, spôsobujúce veľké póry. S nárastom veku, nesprávne zloženie krvi: škvrny s dráždivou kozmetikou a dlhodobé používanie silného baktericídneho silného krému, protizápalová voda spôsobí, že póry budú vážnejšie prekážky, vylučovanie tuku nevychádza, ako napríklad nedostatok primeraná starostlivosť, bude stále viac a viac vážne, tým silnejšie póry.
4, nadmerné používanie masky: veľa hlbokých masiek prvé póry, aby hlboko do pórov ropy a špinavé von, príliš veľa používania hlbokej čistiace masky, bude póry husté.
Celulózové obrúsky môžu byť použité len ako núdzové, MM alebo nevyvíjajú návyky. Okrem toho kvalita celulózových obrúskov je veľmi odlišná, zlé celulózové obrúsky často pretrepávajú pokožku je prakticky zranením. Krásny vodca knihy možno povedať, že dokáže čistiť pomocné nástroje, než naše ruky k jemnej!
Existuje veľa ľudí povedať, ako používanie celulózových obrúskok stále používať? To je to, čo robíme každý deň, nemusíte sa učiť? Oh, v skutočnosti, pretože to robíme každý deň, tak ignoruje detaily a odkazy The
V skutočnosti, umyť si tvár je tiež dobre informovaný Oh, pripomenúť vám umyť tvár nevhodný spôsob, ako poškodiť naše zdravie Oh, najmä milovať dlhé akné dievčatá musia venovať pozornosť priateľom. Neexistuje žiadny užitočný umývadlo umyť zvyk, a nikto cítil umyť si tvár s umývadlom, ktoré umýva viac špinavé, celulózové obrúsky a dokonca cítiť póry tváre stávajú silné, s malými časticami pokrytými v tvári?
Vieme, že voda v umývadle je pevná, celulózové obrúsky nebudú mať vplyv na umývanie, ich ruky a tvár budú znečistené veci, s umývadlom, bez ohľadu na to, ako sa umyjete, špinavé veci zostanú v umývadle Nechajte sa opakovať cyklus použitie, takže samozrejme bude viac umyť viac znečistený pocit. Je čas na umývanie tváre nesmie používať mydlo Oh, mydlo bude nielen stimulovať pokožku, celulózové obrúsky, ale aj poškodiť našu vlastnú prirodzenú pokožku na ochranu pokožky, takže si nečistiť tvár mydlom Oh.
A potom je tu horúca voda, horúca voda umývať najviac pozornosti a veľa ľudí sa cíti dobre s horúcou vodou, ale horúca voda úplne poškodí ochranný film na pokožke a celulózové obrúsky sa hromadí veľa baktérií dlho, telo je veľmi zlé.
Celulózové obrúsky obsahujú veľa tekutín, veľmi ľahko sa množia baktérie, ktoré sú relatívne prísne pre svoj výrobný proces, v bežných výrobcoch, pracovníci denne na vzduchu v predajni na dezinfekciu ozónom, aby sa zabezpečilo, že celulózové obrúsky pri výrobe vzduch V bakteriálnom znečistení, najlepšia voľba kúpiť, keď sú informácie o výrobku úplné, dobrá povesť bežných výrobcov produktov.
Po druhé, skúste použiť každý kus nezávislého malého balenia celulózových obrúskov, ako je použitie vybraných celulózových obrúskov, každý by mal byť zapečatený po použití, vyčerpať čo najskôr, aby sa zabránilo prchavej aktívnej zložke.
Základnými zložkami celulózových obrúskov sú tie, ktoré nie sú voňajúce a obvyklý zápach čaju, levanduľa, je vyrábaný pridaním vône a výber nepríjemných celulózových obrúsok znamená, že môžete dosiahnuť menej prísad, slov, dôležitejšie.