Domov > Novinky > Obsah
Používajte uteráky na celulózu v zime, aby sa udržiavali teplo
Aug 23, 2017

Používajte detskú celulózovú obrúsku v zime, aby ste boli v teple
Zimná celulóza Zmrzne studené, ľahko spôsobí podráždenie pokožky dieťaťa, pred použitím je najlepšie zohrievať celulózové obrúsky. Podmienečne môžete kúpiť špecializovaný ohrievač na celulózové obrúsky, celú škatuľku celulózových obrúsok na použitie vykurovania, aby vaše dieťa cítilo pohodlnejšie.
Nechcete dať príliš veľa peňazí, môžete si kúpiť malý obal z celulózových obrúskov alebo predbehnúť jeden alebo dva kusy celulózových obrúskov, zatavené v čistej plastovej vrecúške bublinu v horúcej vode, počkajte, kým je čas prirodzene teplej Priatelia.
Zimné von, môžete vložiť malý obal z celulózových obrúskov do vrecka na osobné oblečenie, takže keď sa celulóza utierky s telesnou teplotou, nebude vychladnúť na malý PP dieťaťa. Shentai hotel dodávky spoločnosti: Guangzhou celulózové obrúsky výrobcov poskytovať.
Detské celulózové obrúsky sú bežne používané veci pre dojčatá a malé deti, rodičia sú vždy tisíce voľby, dúfať, že kupujú bezpečnejšie detské výrobky. Rada pre spotrebiteľov v Hongkongu však nedávno oznámila, že spotové kontroly, ktoré sa zistili v predajoch v Hongkongu na 44 kojencov a malých deťoch určených na čistenie utierok, 33 označených konzervačnými prostriedkami, 9 obsahujúcich konzervačné látky "metyl izotiazolinón" (MIT), môžu spôsobiť ťažkú vyrážku kojencov a malých detí. Medzi nimi, značka Phoebe dieťa Cellulose Wipes "zoznam."
Rôzne značky sú odlišné
Rada spotrebiteľov v Hongkongu uviedla, že metyl izotiazolinón (MIT) v Európe a Spojených štátoch spôsobuje alergické reakcie mnohých detí a dospelých, extrémne prípady môžu spôsobiť opuch, pľuzgiere, rozštiepenie kože a podobne.
Rozumie sa, že MIT ako vysoko účinná konzervačná látka je široko používaná v kozmetike a výrobkoch osobnej starostlivosti. Dňa 12. decembra 2013 vydala Európska asociácia výrobkov pre osobnú starostlivosť o kozmetiku priemyselné odporúčania týkajúce sa používania konzervačných látok na zastavenie používania konzervačných látok MIT a navrhla, aby kozmetické spoločnosti prestali používať konzervačné látky MIT čo najskôr v čakanej kozmetike, Kozmetické predpisy EÚ O MIT Použite typ produktu na monitorovanie aktualizácií.
V poslednej dobe reportér navštívil niekoľko supermarketov, lekární a detské výrobky, ktoré sa nachádzali v obchode s detskými celulózovými obrúčkami, ako aj desiatky publicity zamerané na "bez slz", "xylitol v potravinách", "bez alkoholu", " žiadne korenie ", žiadne fluorescenčné činidlo," sterilizácia, dezinfekcia "atď.
Reportéri zistili, že rôzne funkcie celulózových obrúskov nie sú rovnaké zloženie, iné výrobky dokonca medzi veľkým rozdielom. Niektoré celulózové obrúsky uvádzajú len hlavné zložky, ako napríklad značka detskej špeciálnej ručnej mokrej uteráčky pre "xylitol, inovatívnu štruktúru sieťoviny", ďalšia značka detských celulózových obrúskov bola "čistá voda 100%, bez spinningového plátna"; a niektoré celulózové obrúsky sú zložité zložky, ako sú napríklad matky, ktoré sú veľmi vyhľadávané značkou detskej ručnej utierky celulózových obrúskov vo svojom obchodnom materiáli označenom ako voda, propylénglykol, kyselina citrónová, benzoát sodný, citrát sodný, hydroxyfenetylester, hydroxyfenyl akrylát, netkaná textília ".
Avšak, reportér na trhu nevidí Phoebe dieťa celulózové obrúsky na predaj, nenašli dieťa celulózové obrúsky na tabuľke zložiek uvedených "metyl izotiazolinón".
Zranenie rán, aby sa zabránilo použitiu
Podľa správ sú prísady pridanej do mokrého uteru hlavne propylénglykol, cetylchlorid, alkohol a niektoré konzervačné látky, ktoré nielen stimulujú pokožku a ľahko vedú ku kontaktnej dermatitíde a iným alergiám na pokožku.
Wangjing nemocnice dermatológie Riaditeľ Li Guangrui povedal, že deti a jemná koža malých detí, takže použitie dezinfekcie celulózové obrúsky náročné Ale v skutočnosti na trhu s predajom celulózových obrúsok obsahujú konzervačné látky, pretože dezinfekcia zložiek musí byť zachované konzervačné látky, a konzervačné látky pre dieťa môžu byť hrozbou. Detská koža jemná a krehká, dlhodobé, nadmerné používanie chemických látok obsahujúcich viac než celulózové obrúsky ľahko spôsobuje kožné alergie. Navrhol, že bez ohľadu na to, či ide o malé dieťa, alebo ruky a tvár, je najlepšie použiť vodu a gázu na čistenie a utieranie, takže je bezpečnejšie.
Pripomínal, že používanie celulózových obrúsok by sa malo snažiť vyhnúť kontaktu s viečkami, ušami a inými citlivými časťami. Okrem toho nepoužívajte celulózové utierky na priame otretie očí a poškodenia pokožky. Použitie celulózových obrúsok, ako je sčervenanie kože, svrbenie a iné alergické príznaky, by malo okamžite prestať používať, ťažké prípady by sa mali okamžite dostať do nemocnice
Celulózové utierky nemožno nahradiť umývaním rúk
Mnoho rodičov s deťmi ísť jesť alebo hrať, často s uterákom na celulózové obrúsky, keď je to "dezinfekčný prostriedok na ruky". Ako všetci vieme, táto prax nemôže byť dezinfikovaná a veľa celulózových obrúskov predstavuje zdravotné riziká.
Odborníci odporúčajú, ak sú dojčatá a malé deti dlhodobé používanie uterákov na celulózové obrúsky, môžu to byť toxické látky. Deti budú často jesť zvyk stravovania, takže je ľahké umiestniť celulózové obrúsky nad chemické látky do žalúdka, dlhodobo to môže mať vplyv na zdravie
Tok vody pre umývanie rúk viac, aby zabezpečili zdravie, ak je ručné pranie nie je vhodné naozaj potreba použiť celulózové obrúsky, najlepšie výber zložiek jednoduché celulózové obrúsky výrobky. Li Guangrui pripomína, že sterilné celulózové obrúsky sú vo všeobecnosti podlhovasté a voňavé, aby sa minimalizovala stimulácia kože, najlepšia voľba bez vône, najmä citlivá pokožka.
Okrem toho dezinfekcia celulózových obrúskov je vo všeobecnosti v niekoľkých formách balenia, niektoré sú kusy alebo viac kusov vybavenia, odborníci odporúčajú voľbu nezávislého balenia, takže sa môžete pokúsiť udržať celulózové obrúsky zvlhčujúce, dezinfekčné.