Domov > Novinky > Obsah
Normy kvality, čisté izby s čistou handričkou
Jan 27, 2016

Čisté upratovanie je veľmi dôležitý kus práce vo farmaceutických podnikov, hlavným nástrojom na čistenie čistou handričkou priamo ovplyvňuje kvalitu čistiace práce účinnosť a efektívnosť, ale našiel som veľa farmaceutických firiem, ako si vybrať to dôležitý nástroj nie je veľmi jasné, po nejaké čisté handry normy kvality, ktoré vydal referenčný a výmenu :

1 celkový počet častíc kvapalné prostredie (prostredníctvom simulácie testy čistú handru tekuté prostredia skutočne používa počet častíc v procese, určiť prispôsobivosť handričkou čisté prostredie), generálny výpočtovej ≥ 0,5 μ m a počet častice ≥ 5 μ m, jednotka je (milión častíc/m2), častice, menej že utiera k lepšiemu výkonu. 2 celkový počet prázdne častice (meranie handru (alebo iných materiálov) pri skutočnom použití podobné stresu stresu v suchom stave častice uvoľnené žiadne zaťažení) vypočíta celkový počet častice ≥ 0,5 μ m (častice/m2/ft3).

3. vlákniny vydanie číslo (meraním handrou pod určité množstvo stresu v prostredí kvapalných (simulujúcich skutočné použitie) po celkový počet vlákien zaťaženia. Výpočet > číslo 100 mikrónov vlákien, vlákien/námestie metrov. 4. non-volatile rezíduí testovanie.

5 absorpčnej kapacity (rýchlosť absorpcie a adsorpcia, adsorpčné rýchlejšie viac lepšie) 6. obsah kovových iónov.

Čisté miestnosti ako hlavné oblasti farmaceutickej výroby, do vnútra materiálu budú podliehať prísnej kontroly, plne oprávnené vstúpiť, ale väčšina miestnych podnikov, vrátane niektorých odborníkov, teda tak dlho, ako je to netkané textílie pre potreby clean room, tento názor nie je veľa nedorozumení.

Non-tkané textílie je len všeobecný pojem, handričkou výrobné a hygienické prostredie, väčšina nevyrábajú výlučne v čisté prostredie, takéto výrobky sú znečistenie, plytvanie úsilie pre čisté životné prostredie, vplyv je určite nie je dobré. Domáce bezprašná Látkové utierky a ďalšie neprimerané, len čisté špinu, môžete vidieť, ale tiež vytvoriť viac malých častíc vplyvom problémov s kvalitou výrobku.