Domov > Novinky > Obsah
Správne používanie metód čistiace utierky
Jan 27, 2016

1, uterák alebo handru.

Je časté čistenie a údržba nástroj, slúži na očistenie nečistôt z prachu a pripojený, takmer každá domácnosť má niekoľko rôznych utierky, čistiace a údržbárske práce, len dva druhy tkaniny, síce vlhkou handričkou a suchou handričkou. Požiadavky na handru: uterák, bavlna kvalitu textúry, nadýchané, mäkké, savý a silné. Veľkosti zvyčajne 35x15CM, farba je svetlo modrá, svetlo zelená, biela, atď.

Vyžaduje, aby dishtowels, mokré handry zjavné rozdiely:

1) vlhkou handrou počas užívania, úrovne požadované pre ni_mpdd vlhký mokrý, ale premočené, utiahnite kvapkajúcej vody nie je povolené. To má dva efekty:

(1) utrite povrch prachu, nedovolí prachu kopol do údržby.

(2) utrite na povrchu vodné škvrny, voda, vlhkou handrou v povrchové napätie vody z kanalizácie.

2) suchou handričkou pri používaní podľa potreby, v prevádzke sa nachádzajú v vlhký mokrý vymeniť. Svoju úlohu: utrite povrch vlhkou handrou po mokré nečistoty, vodné škvrny a dosiahnutie cieľa úplne čisté.

Tkaniny v prevádzke pred skladanie, zložiť, znova zložiť. Jeho rozloha je jeden-ôsmy, najprv s prvým osmina utrite oblasť, po znečistenia prachom, a potom otvorte tkaniny, záhyby a potom vytrite vnútro osmina, a tak ďalej.

Ale používa myseľ do dlane strane je čisté. Hlavné dôvody sú:

(1) vymazať škvrny vľavo v textílie v prachu, vode, špine môže mať žieravú látku, nie priamy kontakt s rúk.

(2) mať ruky čisté a nekontaminované nečistotami, dostanem znečistený povrch. Po znečistené handry musí okamžite nahradiť, Čistenie detergentom po kameňa, opláchnite čistý, chladný a suchý (keď čistenie, Čistenie aby handry, kvalita vody, nesmú používať špinavé handričkou alebo kanalizácie). Zložte uterák na jednu štvrtinu, potom zložiť do osmina, zotrieť prach na povrchu objektu v poradí; Čistenie proces: Všimnite si, že udržať svoje uteráky a voda na uteráky čisté, pranie v práčke.