Domov > Novinky > Obsah
Ako identifikovať nekvalitný obrúsky.
Jun 16, 2017

Ako identifikovať nekvalitný obrúsky.


Obrúsky na trhu možno rozdeliť do dvoch kategórií: jeden je sám dezinfikovať, ale nie dezinfikovať ostatné položky, ktoré obsahuje starostlivosť o pokožku zložkami, starostlivosti o pleť môže urobiť len starostlivosť o pleť.

Ostatné nie je len sám dezinfikovať, ale aj iných položiek hrať dezinfekčný prostriedok dezinfekčné obrúsky, môže použiť aj koža odreniny, škrabance a iné dezinfekčné alebo sterilizácie, všeobecne v balení bude znamenať dezinfekcie alebo Sterilizácia ingrediencie. Viditeľné, ísť tou najlepšou voľbou s sterilizácia funkciu dezinfekcie obrúsky.

Kúpa aj na odlíšenie vysoká kvalita a nízka kvalita utierok, high-kvalitné obrúsky bude mať mäkké a elegantné vône, bez akýkoľvek dráždivý zápach a nekvalitné obrúsky sú zrejmé, dráždivý zápach. Vo všeobecnosti vysoko kvalitné obrúsky s netkané textílie, mäkká a biele textúry, bez akýchkoľvek nečistôt, nekvalitné obrúsky bude zrejmé nečistôt. V prevádzke, high-kvalitné obrúsky bude nie chmýří, nekvalitné obrúsky sú zrejmé obaľovanie, koža má stimulačný účinok, ľahko vytvárať pocit svrbenia.

Je potrebné poznamenať, že dezinfekčné obrúsky majú určitú trvanlivosť po dobu použiteľnosti, ktoré dezinfekčné prísady sa zníži, preto, pred použitím sa zistiť či Vlhčené obrúsky v použiteľnosti. Súčasne, dávajte pozor na nákup obrúsky musí schváliť zdravotná certifikácia sektora. Ak tieto podmienky sú k dispozícii, môžete si kúpiť obrúsky môžu byť spoľahlivý.

Ako rozpoznať podstatu Vlhčené obrúsky

1, utierky na strane nosa jemne vonia, ak je vysoko kvalitné obrúsky môžeme cítiť jemné a elegantné chuť, nemá žiadne podráždenie. Ak je balenie nekvalitné obrúsky, môžeme cítiť, cítiť jasné dráždivý zápach.

2, kvalitné obrúsky sú použité vysoko kvalitné suroviny, môžeme vidieť non-tkané biele, žiadne nečistoty. A obrúsky nekvalitné suroviny sú chudobní, môžeme vidieť vyššie pochopiteľných nečistôt, high-kvalitné obrúsky používa proces, tam bude žiadne zjavné pilling jav a nekvalitné tampóny používa proces nie je jasný pilling fenomén.

3, odobrať tampóny, ak obrúsky boli pleseň, dlhá forma bod, tento obrúsky nepoužívajte. Ak používate tampóny v procese pocit kože má stimulačný účinok, svrbenie, bolesť tento pocit, to by mali okamžite prestať používať, aby nedošlo k spôsobiť väčšie škody.