Domov > Novinky > Obsah
Ako čistiť utierky na čistenie mikrobifiberu
Oct 19, 2017

Milujem čistenie mikrovláknom - je všestranný, úsporný a ekologický. Môj obľúbený prínos? Ako dobre čistí. Nepoužívajte žiadne vlákna, nevysypávajte nečistoty a baktérie a stačí len raz odstrániť a váš povrch je čistý.

10.19.jpg

Bežná nesprávna koncepcia s akoukoľvek čistiacou handričkou, ktorá sa umyje a opätovne používa, je, že nemusí byť čistá alebo že by ste mohli vysávať baktérie okolo látky, keď čistíte. Vec s mikrofiberom spočíva v tom, že jeho "mikro" vlákna vlastne tvoria nečistoty a baktérie a držia sa na nich namiesto toho, aby ich rozložili. Myslím si, že to má za následok, že ľudia sa vracajú z prepínania z čistiacich obrúskov a papierových uterákov.

10.19.2.jpg

TU NIE JE ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ "PRAVIDIEL" NA PRANIE MIKROFIBEROV:

Mikrovlákno je možné opláchnuť a vyčistiť, keď ju používate - nie je potrebné iba raz odstrániť (pokiaľ nie je toalety alebo niečo zárodky / špinavé). Opláchnite, ohnite a pokračujte v používaní.

Umyte len inými látkami z mikrovlákna. Ak v pračke položíte iné bielizeň s vašou mikrovlákno, stane sa to statickým magnetom - jednoducho sa vyhnite tomu, že sa mikrovlákno samo omyje.

Nájdite miesto na uloženie mikrovlákien počas sušenia a pred tým, než budete mať umývanie. Na zadnej strane našej práčky držím kbelík a hodím tam špinavé mikrovlákno. Ak je handrička mokrá, pokrčím ju cez stranu vedra, kým nie je suchá a potom ju umiestním do vedra. Prachové tkaniny sa do tohto vedra nezmiešajú, toto vedro je určené na čistenie kúpeľní, takže nie je krížová kontaminácia.

Umyte na HOT alebo dezinfikujte - väčšina baktérií a mikroorganizmov je zabitých pri 140 stupňoch Fahrenheita. Umývam mikrovlákno, ktoré je potrebné dezinfikovať na horúci alebo sanitívne. Môžete si pozrieť svoju konkrétnu práčku alebo značku a zistiť, aká teplota sa dostane do teplých a dezinfekčných cyklov a rozhodnúť sa, čo je pre vás najlepšie. (Všeobecne platí, že umývanie teplou a sušením na nízkej až strednej úrovni zabije baktérie vo vašich čistiacich handričkách, ale ak potrebujete dezinfikovať, bude potrebné, aby boli teplejšie).

新闻3.jpg