Domov > Novinky > Obsah
Ako si správne vybrať polyesterové obrúsky
Sep 13, 2017

Ako si správne vybrať Polyester obrúsky
Pri kúpe Polyester obrúsky tiež rozlišovať medzi vysokou kvalitou a nízkou kvalitou Polyester obrúsky, vysoko kvalitný Polyester obrúsky bude mať mäkké a elegantné vône, bez akýkoľvek dráždivý zápach a nekvalitných Polyester utierky majú zrejmé dráždi vôňa. Vo všeobecnosti vysoko kvalitný Polyester obrúsky s netkané textílie, mäkkou textúrou biela, bez akýchkoľvek nečistôt, nízko kvalitného polyesteru utierky tam bude zrejmé nečistôt. V prevádzke, vysoko kvalitný Polyester obrúsky bude nie chmýří, nízko kvalitného polyesteru obrúsky sú zrejmé chmýří, koža má stimulačný účinok, ľahko vytvárať pocit svrbenia.
Upozorňujeme, že obal by mala byť nad factory meno, stránky, telefón, trvanlivosť, aktívne zložky, číslo výrobnej šarže, dátum výroby, zdravie povolenie číslo, vykonávanie zdravotných noriem, pokynov a opatrení a tak ďalej.
Poznámka že trvanlivosť rôzne využitie Polyester utierky majú svoje vlastné trvanlivosť. "Bežné Polyester utierky" sa používa hlavne na čistenie pokožky, skladovateľnosť je spravidla 6 mesiacov - 3 rokov. "Baby špeciálne dezinfekčné starostlivosti Polyester utierky" špeciálne pre čistenie a starostlivosť o dieťa boky, skladovateľnosť je všeobecne 1,5-3 rokov. "Lady make-up špeciálne Polyester utierky", skladovateľnosť je spravidla 3 roky. "Dámske starostlivosti dezinfekcia špecializované Polyester utierky", trvanlivosť je spravidla 1 rok.
"Dezinfekcia Polyester utierky" je rozdelený do dvoch druhov, jeden pre malé rany a okolitú pokožku čistú a dezinfekciu; na druhej strane je efektom širokospektrálnych sterilizácie na čistenie pleti, vyhladenie, dezinfekcia, sterilizácia a každodenné potreby, Sanitárna keramika čisté sterilizácie, trvanlivosť dva sterilizácia Polyester obrúsky 2 roky.
Pozor na zmyslové
Kvalifikovaný Polyester obrúsky sú jemné, elegantným chuť, textúru biely, nie nadýchané po použití.
Poznámka: tesnenie
Vrecúška z polyesteru obrúsky má byť zapečatený, žiadne poškodenie; boxoval a konzervované Polyester obrúsky obaly by mali byť kompletný, bez poškodenia. Tesnenie obalu je dobrá, s cieľom zachovať účinnosť sterilizácie Polyester obrúsky sterilizácie. Po užití, obrúsky Polyester, mali by okamžite vložiť tesnenie vyhnúť vysoká teplota alebo priamym výsledkom Polyester obrúsky suché a ovplyvňujú využívanie výsledkov.
Poznámka: podráždenie
Nepoužívajte Polyester obrúsky priamo Sassafras očí, stredného ucha a sliznicou, napríklad použitie polyesteru obrúsky po podráždenie kože, svrbenie, podráždenie a ďalšie príznaky by mali okamžite prestať používať, vážne by mal ísť na pohotovosť.
Polyesterové obrúsky v lete sa stala nevyhnutnosťou ľudí, zdieľať, nielen na odstránenie potu telo, ale aj priviesť telo vodná para, ľudí pocit chladu. Výber Polyester utierky, ale aj zručnosť, Polyester obrúsky factory teraz na vás naučí, ako si vybrať Polyester obrúsky.
Po prvé, dávajte pozor na obale by mala byť nad názov továrne, stránky, telefón, trvanlivosť, aktívnych zložiek, výrobné číslo šarže, dátum výroby, číslo povolenia zdravie, vykonávanie zdravotných noriem, pokynov a opatrení, a tak na.
Po druhé, dávajte pozor na rôzne využitie Polyester utierky majú svoje vlastné trvanlivosť.
1. "bežné Polyester utierky" sa používa hlavne na čistenie pokožky, skladovateľnosť je spravidla 6 mesiacov do 3 rokov.
2. "dezinfekcia Polyester utierky" je rozdelená do dvoch druhov, jeden pre malé rany a okolitú pokožku čistú a dezinfekcia; Ďalším so širokým spektrom baktericidálnym účinkom pre čistenie pleti, vyhladenie, dezinfekcia, sterilizácia a každodenné potreby, zdravotné sanitárne Čistenie dezinfekcia, trvanlivosť dva sterilizácia Polyester obrúsky 2 roky.
3. "baby starostlivosti Polyester obrúsky" špeciálne pre čistenie a starostlivosť o dieťa tváre alebo zadku, skladovateľnosť je všeobecne 1,5 až 3 roky.
4. "pani make-up špeciálne Polyester utierky" trvanlivosť je vo všeobecnosti 3 roky; "Pani starostlivosť o Polyester utierky" trvanlivosť je spravidla 1 rok.
Po tretie, venovať pozornosť citlivosť: kvalifikovaných Polyester obrúsky s mäkké, elegantné chuť, konzistenciu, biele, po používaní bude nie chmýří.
Po štvrté, pozor na tesnenie: bag Polyester obrúsky obaly budú zapečatené, budú nepoškodené; boxoval a konzervované Polyester obrúsky balenia by sa malo ukončiť, sú nepoškodené. Tesnenie obalu je dobrá, s cieľom zachovať účinnosť sterilizácie Polyester obrúsky sterilizácie. Po užití, obrúsky Polyester, mali by okamžite vložiť tesnenie vyhnúť vysoká teplota alebo priamym výsledkom Polyester obrúsky suché a ovplyvňujú využívanie výsledkov.