Domov > Novinky > Obsah
Dobrý spôsob, ako nečakané čistiace utierky: Kuchyňa veci
Jan 27, 2016

Tkaniny je najčastejšia vec, ktorú v našom dome, robiť domáce práce, úplne robiť to, utrite stoličiek, Čistenie kachlí, range hood, chladnička, elektrický spotrebič a tak ďalej a tak, tam je vždy veľa handričkou, najťažšie je pravdepodobne kuchyňa rag vyčistiť práve?

Pretože všetky ponuky a oleja, aby sa vyhli veľmi špinavé veľmi mastné. Za normálnych okolností používame detergentu opakovane vyčistiť, a potom aj naďalej používať, ale niekedy, utierky k ničomu za pár dní, je ťažké sa zbaviť značiek.

Metóda čistiace utierky:

1) hodiť môj uterák v hrnci s vodou, potom miesto do Cook otvoril, otvorte kryt a varíme 6 minút.

2) a potom odstráňte a prepláchneme studenou vodou a zavesiť suché.

Super rozvláčny:

** Varu hrniec handričkou, bude stačiť asi 5 nábojov. Zvyčajne bez škrupiny, môže byť zhromažďované, nezáleží. Okrem čistiacich utierok, môžete tiež vyčistiť fľaše alebo poháre (rozbité škrupiny vo fľaši, pridajte malé množstvo vody, zatvorte veko, aby po pretrepaní, vypláchnite vodou, môžete čistiť stupnice).

** Zakaždým, keď sme dokončili vajcia, škrupín a podškrupinových steny vľavo vrstvou vaječný bielok, Vaječný bielok proteázy, mohli tkaniny, čistej bielej, zohrať rozhodujúcu úlohu.

** Rag v zásade najlepšie to jeden deň a umyté a nahradiť raz za týždeň alebo dva týždne. Ale v tomto prípade je tak zbytočné, takže sme použili slepačie vajcia variť, biele alebo okrem dezinfekcie a zníženie odpadu.

** Ak chcete úplne suchá po každom umyť handričkou, tak to nie je ľahké plemeno baktérie. Visel vo vzduchu a slnka