Domov > Novinky > Obsah
Vlastnosti bavlnených uterákov
Jul 04, 2018

Vlastnosti čistých bavlnených uterákov

1, hygroscopicity: materiál z bavlneného vlákna má dobrú absorpciu vlhkosti, bavlna môže pri normálnych podmienkach absorbovať vodu z okolitej atmosféry, obsah vlhkosti je 8-10%, takže sa dotýka ľudskej pokožky, ľudia sa cítia mäkkí a nie tuhý. Ak sa zväčšuje vlhkosť bavlnenej tkaniny a teplota okolia je vyššia, obsah vody v vlákne sa úplne vyparí, takže tkanina môže udržať stav vodnej bilancie a urobiť ľudí pocit pohodlia.

2, retencia vlhkosti: pretože bavlnené vlákno je zlým vodičom tepla a elektriny, koeficient tepelnej vodivosti je veľmi nízky a pretože bavlnené vlákno samo o sebe má veľa dier, vysokú elasticitu, takže bavlnené vlákno môže hromadiť veľa vzduchu, vzduch je zlý vodič tepla a elektriny, takže tento druh bavlneného vlákna má dobrú retenciu vlhkosti.

3, odolnosť proti alkáliám: toto bavlnené vlákno má zásadný účinok, pretože bavlnené vlákno v alkalickom roztoku spôsobí poškodenie bavlnených vlákien, takže bavlnené vlákno vedie k znečisteniu bielizne a neovplyvní materiál samotného uteráka.

4, hygiena: pretože bavlnené vlákna sú prírodné vlákna, ich hlavnými zložkami sú celulóza a tiež malé množstvo voskových látok a dusíkatých látok a pektín. Bavlnená tkanina bola testovaná a testovaná mnohými spôsobmi. Neexistuje žiadna stimulácia a žiadny negatívny vplyv na kontakt medzi látkou a pokožkou. Dlhé nosenie je užitočné pre ľudské telo a má dobrý hygienický výkon.

Hangzhou U-odevy komodity Co, Ltd

Sme profesionálny výrobca čistiace utierky z Číny.

Adresa: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Village, Banqiao Town

Mesto: Linan, Hangzhou

Štát: Zhejiang

PSČ: 311301

Krajina: Čína

Manažér: Shane Zhou

E-mail: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Fax: 0086-0571-63780728