Domov > Novinky > Obsah
Detské obrúsky nemôžu pridávať prísady
Oct 13, 2017


Detské obrúsky nemôžu pridávať prísady, koža dieťaťa je relatívne citlivá, takže pri výrobe detských obrúskov by ste mali venovať pozornosť niektorým z nich, ktoré nemôžu pridávať prísady: vôňa, fluorescenčné činidlo, alkohol, konzervačné látky atď .:
podstata:
Korenie a alkohol sú považované za ľahko vyrábajúce stimulačné prísady, takže vôňa arómy by mala byť tiež založená na preferenciách spotrebiteľov vybrať, ale zvýšenie zloženia kože, aby sa zvýšilo riziko alergií, tak pre výrobky pre dieťa , by mala zabezpečiť, že prirodzená čistota je dobrá. Takže mnohé značky Woodpulp Wipes sú zreteľne označené ako "bez alkoholu a korenia."
Fluorescenčné činidlo:
Fluorescenčné činidlá by sa tiež nemali objavovať v vreckách na drevo. Ak Woodpulp Wipes obsahuje fluorescenčné činidlo, malo by sa pridať v ošetrení netkanej suroviny, čo je tiež zlou zložkou pokožky dieťaťa.
alkohol
Alkohol v rukoväti na obrúsky je hlavne sterilizácia, ale alkohol je prchavý, ľahko utrite povrch pokožky, vlhkosť, pocit tesne a suchý, spôsobuje nepohodlie na koži, takže nie je vhodný pre dieťa.
konzervačné
Účelom konzervačných látok je chrániť produkt pred mikrobiálnou kontamináciou a predĺžiť trvanlivosť a životnosť produktu. Avšak nesprávne použitie konzervačných látok môže spôsobiť alergickú dermatitídu. Okrem korenín sú konzervačné látky druhou najčastejšou príčinou podráždenia pokožky a podráždenia kože.
Nie je úplne sterilizovaná voda
Baby Woodpulp Wipes je hlavnou zložkou vody, voda musí byť ošetrená čistou vodou alebo baktériami vo vode, ale množia sa v Woodpulp Wipes na pokožke dieťaťa a zdravotné nevýhody. Detská pokožka je citlivejšia na čas nákupu, ak sa budete pozerať na vyššie uvedené zložky, ak nemôžete kúpiť, aby ste sa vyhli poškodeniu pokožky dieťaťa.
1, nemožno nahradiť ruku
Už pred niekoľkými rokmi ministerstvo zdravotníctva o zavedení toaletného papiera "dezinfekčný výrobok na označovanie etiketami", "Woodpulp Wipes" a iných obaloch výrobkov nebude označené ako "dezinfekcia", "sterilizácia" a iné slová, ale súčasná "dezinfekcia" "Je stále dôležitým predajným miestom pre tieto produkty.
Ako Woodpulp Wipes inzeroval predajným bodom je "dezinfekcia, sterilizácia", ľudia v použití Woodpulp Wipes nebude umyť ruky, a úplne zabudnúť, že tam sú chemické zložky zostávajú v rukách, takže deti škodlivé.
Vďaka utierkam z materiálu Woodpulp to neznamená umyť ruky. Lekári zdôraznili, že vreckové obrúsky, bez ohľadu na to, ako si ruky nemôžu odstrániť povrch pokožky baktérie, umývať ruky mydlom spolu s prietokom vody sú najčistejšie.
2, nemožno opakovane použiť
Štúdia v Spojených štátoch tiež ukazuje, že Woodpulp Wipes, keď sa opätovne používa, nielenže nemôže vyčistiť baktérie, ale bude to niekto z živých baktérií na nekontaminovanom povrchu. Takže buďte opatrní, najlepšie je utrieť nový povrch papierového uteráka, nepoužívajte ho na otrite oči a iné citlivé časti.
3, netierajte oči priamo
Zvláštna potreba pripomenúť, je použiť Woodpulp Wipes tvár, najmä, nie priamo otrite oči, stredného ucha a sliznice, ako je použitie kože po opuch, svrbenie a ďalšie príznaky, by mal okamžite prestať používať.
4, kúpiť spoľahlivý výber značky
Woodpulp Wipes obsahuje veľa tekutín, veľmi ľahko sa množia baktérie, ktoré pre svoj výrobný proces vyžadujú relatívne prísne, v bežných výrobcoch, pracovníci každý deň vo vzduchu v obchode na dezinfekciu ozónu, aby zabezpečili, že Woodpulp Wipes pri výrobe vzduchu Pri bakteriálnom znečistení je najlepšou voľbou kúpiť, keď sú informácie o výrobku úplné, dobrá povesť bežných výrobcov.
Po druhé, skúste použiť každý kúsok dreva má malý balík malých drevených vankúšov Wipes, ako je použitie vybraných Woodpulp Wipes, každý by mal byť zapečatený po použití, vyčerpať čo najskôr, aby sa zabránilo aktívnej zložky prchavé.
5, najlepšia voľba bez vône
Woodpulp Wipes je základnou zložkou nie je žiadna vôňa, zvyčajne vôňu čaju, levanduľovú vôňu, pridáme pridaním vône, nevyberáme žiadne voňavé utierky na drevo, znamená to, že prístup k menej prísadám, pre dieťa slová, dôležitejšie.
6, v skutočnosti nie s nízkym obsahom uhlíka
Výroba Wipes je hlavnou surovinou z netkanej textílie, hlavnou zložkou je polypropylénový polypropylén. Preto rozsiahle použitie Woodpulp Wipes nielen plytvanie hodnotnými zdrojmi ropy, ale tiež ľahko rozpadnúť po rozklade, ľahko viesť k novému "bielemu znečisteniu".