Domov > Novinky > Obsah
Baby použitie bavlna uterák venovať pozornosť tomu, čo
Jun 26, 2017

Baby použiť bavlna uterák venovať pozornosť tomu, čo
Veľa konope v živote dieťaťa je veľmi zameraná na zdravie, tak radi používajú detská bavlna uterák a opustené tradičné uterák. V skutočnosti dieťa používať detská bavlna uterák výhody alebo existuje veľa, ale on musí dávať pozor, aby nadužívaniu, inak to bude poškodiť pokožku bábätka.
Detská bavlna uterák prvky a materiály
1, funkcia
Detská bavlna uterák podľa funkcie rôzne typy možno rozdeliť do sterilnej bavlna uterák a rukou bavlna uterák bavlna uterák, s dezinfekciou, antibakteriálne funkciu, rôznych značiek bavlna uterák cena nie je to isté, dieťa nie je rovnaká pohodlie, podľa skutočného používania situáciu kúpiť.
2, materiál
Náklady bavlna uterák s cena závisí hlavne na netkané textílie. Detská bavlna uterák je všeobecne používaných spunlace non-tkané, split obchod a cross-shop dva. Rovno shop chudobných vytiahnuť odporu, tenšie ako ľahko ľahko deformáciou, chmýří, spôsobuje nepohodlie baby. Kríž, ktorým tiež známy ako vertikálne a horizontálne oka so základným deformácie bez deformácie, koberec nie je ľahké preniknúť.
Ako používa dieťa bavlna uterák?
Dať dieťaťu vyskúšať novú značku, než si môžete kúpiť jeden kus zariadenia alebo zúčastňovať sa aktivít na súd skúšobnú Baby. Najprv vyskúšať na vlastnom chrbte. Tam je jasný zmysel alkohol vzrušenia, nemusíte si vybrať.
Čo by ste venovať pozornosť, ak použijete bavlnený uterák s pre vaše dieťa?
1. detská bavlna uterák s nemožno rozpustiť vo vode, nezahadzujte na záchode, aby sa zabránilo upchatiu.
2. Ak koža má ranu alebo sčervenanie, opuch, bolesť, svrbenie a ďalšie príznaky, prestaňte pomocou a včasných konzultácií k lekárovi.
3. miesto dieťaťa v rukách miesta tak, aby nedošlo k jedlu dieťa.
4. prosím, nedávajte vysoká teplota a slnko môže byť ožarované miesto, po použití, uistite sa prosím, zatvorte pečať.
5. Použite otvorené tesnenie samolepky, prosím nepoužívajte samolepky aby Mäkká bavlna uterák s vlhký.
6. zimná detská bavlna uterák ju odporúča použiť dať bavlna uterák na kúrenie alebo vedľa tepla a potom použiť.
7. aby detská bavlna uterák vlhký, podľa skutočného využívania výber rôznych typov bavlna uterák s.
Ako kúpiť detská bavlna uterák?
Upozorňujeme, že obal by mala byť nad factory meno, stránky, telefón, trvanlivosť, aktívne zložky, číslo výrobnej šarže, dátum výroby, zdravie povolenie číslo, vykonávanie zdravotných noriem, pokynov a opatrení a tak ďalej.
Všimnite si, že bavlna uterák s odlišné používania vlastných trvanlivosť.
Bezpečný a non-dráždi, dobré mäkký bavlnený uterák alebo uterák, vo všeobecnosti majú "cez ústnu sliznicu bez stimulácie experiment" logo, moja matka, aby takéto loga môžu byť istí použitie.
Tesnenie, bavlna uterák tesnenie je tiež veľmi dôležité, takže bavlna uterák obalový dizajn je obzvlášť dôležité, je najlepšie mať dve vrstvy tesniace, tam je plastová pracka je najlepšie, takže môžete zabrániť odparovanie vlhkosti a inváziu baktérií mimo tela, dieťa používať viac zdravie a pokoj v duši.
Produkt textúry, moja matka pri výbere bavlna uterák keď osobitnú pozornosť textúra výrobku, po použitie bude nie našuchorený bavlna uterák kvalita je lepšia a materiál lepšiu pružnosť, ťažnosť bavlna uterák je jedným dobrý noriem.