Domov > Novinky > Obsah
Baby Rayon Wipes sedem nedorozumenia, viete?
Sep 25, 2017

Baby obrúsky Rayon sedem nedorozumenia, viete?
Dieťa matka všetci viete baby Rayon obrúsky je veľmi jednoduché použitie, pohodlné, čisté, jednoduché, ale použiť baby Rayon obrúsky naozaj pravdu, nasledujúcich sedem baby Rayon obrúsky používať chyby, viete? V záujme zdravia dieťaťa, postupujte Henan Rayon obrúsky výrobcovia to vidieť.
Nepochopenie 1: Utrite Rayon utiera oči a uši
Oči a uši miesto, viac sliznice, citlivejší. Ak používate Rayon obrúsky na čistenie nečistôt, tu, nielen zvládnuť čisté, ale ľahko zhoršiť bakteriálnej infekcie. Takže Bao matka alebo úprimný a praktické zdravie vatovým tampónom (Poznámka nie vatovým tampónom, dezinfekcia úrovni rôzne) krôčik po krôčiku vyčistiť!
Nepochopenie 2: veľký = bezpečnosť
Xiao Bian dať matkám, ktoré zalejeme studenou vodou, nepoužívať veľké pohodlie srdca. Keď kúpiť baby Rayon obrúsky, dávať pozor na zloženie výrobku na obaloch bag, nemôže obsahovať alkohol, fluorescenčné agent bielidlom prášok, chemické vône, pigment tieto veci-bezpečnosť. Tiež pripomenul, obsah tabuľky produktu je čo najjednoduchšie.
Nepochopenie 3: vybrať materiál mäkký ako
Rayon obrúsky akoby sú mäkké, ale nie sú nevyhnutne vyrobené z prírodného materiálu, umelých vlákien je možné dosiahnutie tohto efektu. Rayon utierky na povrchu materiálu je nerovnomerné, najvhodnejšie pre citlivú pokožku dieťaťa: prírodná bavlna netkané textílie a tkaniny.
Prírodná bavlna netkané tkaniny: bavlna textúry, nepridávajte chemických vlákien, nemôže dovoliť lístkového, flexibilné a silné.
Tkanina: obsahuje prirodzenejšie buničina, jemné a hrubé, cítiť sa dobre.
Druhým je bambusové vlákno netkaná látka, hoci s prírodný antibakteriálny účinok, ale mäkkosť nie je dosť dobrý.
Nakoniec blacklist je zahrnutá v obyčajných polyesterových netkaná látka nízku cenu, môžu obsahovať chemické vlákna, ľahko stimulovať kožu.
Nepochopenie 4: ľahké vône, veľmi dobrá vôňa
Akékoľvek voňavé baby obrúsky Rayon bude obsahovať rôzne množstvo chemické vône, ktoré priamo stimulujú detskú pokožku. Odporúča sa, že matky, ktoré vybrať žiadne voňavé obrúsky Rayon, je najlepšie obsahujú lekárskeho stupňa EDI čistej vody prísady, čisté a voňavé, bezpečné a jemné, Baby vytvoriť ochrannú bariéru kože.
Nepochopenie 5: Rayon obrúsky opakované použitie
Rayon obrúsky wipes ústa a utiera ruky a obrúsky hračky, hoci to znie "úsporné", ale to nie je vidieť baktérie krížovej kontaminácii ktoré voľným okom nie je vidieť. Toto potenciálne nebezpečenstvo, je ako časovaná bomba, ak dieťa stále hnačky, kože, opuch, budete pravdepodobne vedomí závažnosti problému.
Nepochopenie 6: Po tesnenia je nie viazané
Rayon obrúsky taška ak nie uzavreté, nemôže hrať bakteriostatický účinok. Tak sa nestarajú o matky, je potrebné kúpiť tie tesniace veľmi tesné výrobku, ale aj v použití, včasné lepenie otvorené diely, aby sa zabránilo zbytočné bakteriálnej infekcie.
Nepochopenie 7: rub Rayon obrúsky, neumývajte si ruky
RUB Rayon obrúsky a umyť ruky sú dva rôzne stupne čistenia, matky nechcú lazy vlastné ospravedlnenie. V prírode, Rayon obrúsky možno v zhone. Na mieste, kde môžete ľahko umyť ruky, nie vždy klásť Rayon obrúsky na dotyk ruky, nepoužívajte čistej vode dôkladne vyčistiť detskej ruky, baktérie môže ľahko vrátiť.
Dúfam, že matka, ktorí videli tento článok, aby sa zdravie dieťaťa, môžeme dať dieťaťu používať baby Rayon Wipes čas venovať viac pozornosti.