Domov > Výstava > Obsah
Netkané textílie priemyslu v Číne vytvoril celého reťazca
Jan 28, 2016

Reportéri dozvedeli z fóra, Čína má kompletné netkanej textílie reťazca priemyslu sa stala najväčším svetovým producentom netkané textílie, v najbližších desiatich rokoch, bude udržiavať vysoký rast.
Číny priemyselných textilných priemysel združenie štatistiky ukazujú, v roku 2014, ekonomickej pridanej hodnoty rastu Číny textilný priemysel je len o 7%, nižší, ako rast HDP národných priemyselných tkanín, vrátane non-tkané textílie 11,7% rast viedol textilný priemysel a stal nový hospodársky rast tyč. Li Lingshen prezident Asociácie povedal, rýchly rast priemyslu netkanej textílie využilo obrovské domácom trhu dopytu a priemysel vedy a techniky pokrok. 2014 čínskych netkanej textílie výroba dosiahla 4,36 milióna ton, nárast o 12,2%, príjmy podnikov vyššie, Vyhradený priestor pre veľkosť, celkový zisk rast 13.73 až 6,28%, priemysel ziskové rozpätie 6,06%, 44.2% nárast pevné investičným majetkom, rast vývozu 17,2%, tieto ukazovatele odrážajú dobrú dynamiku rozvoja priemyslu.
Zdravie je dôležitým netkanou textíliou aplikácií. Čína je výrobcom jednorazové hygienické výrobky, dámske hygienické výrobky, detských plienok, dospelých inkontinencii a utierky. 3 2014 týchto výrobkov v vývoz Číny bol ocenený na viac ako 1,5 miliardy dolárov, na druhom mieste Nemecko ako svetovo druhý najväčší vývozca. Našu krajinu zdravotníckych textílií, hlavne sa sústreďujú v relatívne nízke technologickým obsahom zdravotnícke vybavenie ochrannej a zdravotnej starostlivosti. Chirurgické nite, umelé cievnych implantátov a umelé orgány kvôli spätnej technológie a priemyslu bariér a ďalších dôvodov, bolo v štádiu základného výskumu a v biomedicínskych textilu s vysokou pridanou hodnotou materiálov zaostávania v rozvinutých krajinách.
Novinári v rozhovore, že netkané textílie priemyslu v Číne, v porovnaní s rozvinutým krajinám výhodu hlavne zameraná na výroby a výrobných procesov, medzier, najmä vývoj produktov, marketing, propagácia a tak ďalej. Odborníci naznačujú, že s cieľom vyriešiť tieto problémy, čím sa zmenšuje priepasť medzi Čínou a rozvinutých krajín, vlády, priemyselné organizácie, výskumné inštitúcie a podniky spolupracovať v technologické inovácie a spolupráce s priemyslom, konvergencia priemysel a trh-riadený aspekty tvorivej práce spoločne s cieľom podporovať technologický pokrok a priemyselnú transformáciu a modernizáciu priemyslu.