Domov > Výstava > Obsah
Nekonečné spunlaced netkanej textílie
Jan 27, 2016

Pre mnoho rokov, spunlace netkanej textílie trhu stala takmer synonymom obrúsky. Technológia príliv a odliv, ako obrúsky trhu takmer zrkadlá, keď obrúsky rozvoja trhu, spunlace netkané tkaniny je tiež rozširuje a spomalenie rastu obrúsky a investície do netkanej technológie spomalenie.

Je to vďaka vo veľkej časti obrúsky trhu dopytu. Spotrebitelia v každodennom živote má teraz mnoho typov obrúsky ako nutnosť. Od osvedčené Detské obrúsky na podlahové Čistenie ako Swiffer utierky a čistiace alebo tváre čistiace utierky, ktoré sú hlboko zakorenené, spunlace netkaných textílií bude aj naďalej byť riadený trhom. Podľa štatistiky priemyslu, rast ročnej miera rastu na trhu v posledných rokoch priniesol hlavní výrobcovia návrat investícií.

Obrúsky sú stále priviazať hlavnou hnacou silou trhu, ktoré v poslednom desaťročí udržiavať nadpis posledných rokoch rastu. Pri zohľadnení hlavných spotrebiteľov veľkosť produktu-strednej triedy, vidíme, že dôvod pre tento rast spomalí, a očakáva sa, že trh bude expandovať rýchlo v nasledujúcich desaťročiach.